Ana Sayfa
 Teşkilat
 İl Genel Meclisi
| 01 Meclis Başkanı
| 02 Başkanlık Divanı
| 03 İl Encümeni
| 04 Meclis Üyeleri
> 05 Meclis Gündemi
| 06 Meclis Karar Özetleri
 Stratejik Plan
 Yatırım Programı
 Faaliyet Raporları
 Sivas 2023
 Performans Programı
 KÖYDES
 İnsan Hakları
 İhaleler
 Doğrudan Temin Duyuru
 Haberler
 Bilgi Edinme
 Kurumsal Mali Durum
 Bütçe
 Sıcak Çermik
 Etik Kurulu
 Ruhsat Hizmetleri
 Yapı Ruhsatı Hizmetleri
 İmar Hizmetleri
 İç Denetim
 Linkler
 Maaş Bilgi Sistemi
 İş Sağlığı ve Güvenliği
 webmailsitede Web'de

 

 


İl Genel Meclisi > 05 Meclis Gündemi

 


Meclis Gündemi

T.C.

SİVAS İL ÖZEL İDARESİ

İl Genel Meclisi

2018 Yılı Aralık Ayı Toplantısı


GÜNDEM


Toplantı Yeri    : İl Genel Meclisi Toplantı Salonu

Toplantı Günü    : 03 Aralık 2018 Pazartesi ve devamı iş günleri.

Toplantı Saati    : 11.00
1- Açılış ve Yoklama.

2- Kasım 2018 ayı meclis karar özetlerinin okunması.

3- Ulaş İlçesi Eskikarahisar Köyü Yeşilyurt Mezrası içme ve kullanma suyu ihtiyacının karşılanmak üzere memba tahsisi yapılması konusunun görüşülmesi.

4- İmar ve Bayındırlık Komisyonuna havale edilmiş olan; Altınyayla İlçesi Deliilyas Beldesi ile Ulaş İlçesi Baharözü Köyü arasındaki 12 km lik toprak yolun İl Özel İdaresi 2. Derece yol ağına alınması hakkındaki önergenin görüşülmesi.

5- İmar ve Bayındırlık Komisyonuna havale edilmiş olan; Divriği İlçesi Selimoğlu ve Sarıçiçek köylerini bağlayan grup yolunda Selimoğlu ile Selvi gediği arasında güzergah değişikliği yapılması hakkındaki önergenin görüşülmesi.

6- Tarım ve Orman Komisyonuna havale edilmiş olan; 2018 yılında alınan Sertifikalı Tohum Desteği verilip verilmediği konusunda inceleme yapılarak meclisin bilgilendirilmesi hakkındaki önergenin görüşülmesi.

7- Çevre ve Sağlık Komisyonuna havale edilmiş olan; Köylerin içme sularının sağlık açısından inceleme yapılarak meclisin bilgilendirilmesi hakkındaki önergenin görüşülmesi. 

8- Eğitim, Kültür ve Sosyal Hizmetler Komisyonuna havale edilmiş olan; İlimiz genelindeki Milli Eğitim ile ilgili eksikliklerin tespit edilerek 2019 yılı Yatırım Programına ilave edilmek üzere Milli Eğitim Müdürlüğüne bildirilmesi hakkındaki önergenin görüşülmesi. 

9- Araştırma ve İnceleme Komisyonuna havale edilmiş olan; İmranlı İlçesi Taşlıca Köyü köprüsünün hangi aşamada olduğu konusunda inceleme yapılarak meclisin bilgilendirilmesi hakkındaki önergenin görüşülmesi. 

10- Gençlik ve Spor Komisyonuna havale edilmiş olan; Doğanşar İlçesine yapılan kapalı spor salonunun hangi aşamada olduğu, ve halı saha eksiklikleri konusunda inceleme yapılarak meclisin bilgilendirilmesi hakkındaki önergenin görüşülmesi.  

11- Plan ve Bütçe Komisyonu ile İçişleri Komisyonuna havale edilmiş olan; Kangal İlçesine bağlı Aşağı Höyük ve Yukarı Höyük Köyleri arasındaki yolun durumunun incelenerek meclisin bilgilendirilmesi hakkındaki önergenin görüşülmesi.

12- İl Özel İdaresiyle ilgili konularda sözlü ve yazılı soru-cevap bölümü.

13- Dilek ve temenniler.


İlgili Dosya(lar): Bilgisayarınıza indirmek için klikleyin
2005 - 2013 Yılları İl Genel Meclis Gündemleri

2014 Yıllı İl Genel Meclis Gündemleri


Sayfa Başı