Ana Sayfa
 Teşkilat
| 01 Vali
> 02 Genel Sekreter
| 03 Genel Sekreter Yardımcıları
| 04 Birim Müdürlerimiz
| 05 İlçe Özel İdare Müdürlerimiz
| 06 Teşkilat Şeması
 İl Genel Meclisi
 Stratejik Plan
 Yatırım Programı
 Faaliyet Raporları
 Sivas 2023
 Performans Programı
 KÖYDES
 İnsan Hakları
 İhaleler
 Doğrudan Temin Duyuru
 Haberler
 Bilgi Edinme
 Kurumsal Mali Durum
 Bütçe
 Sıcak Çermik
 Etik Kurulu
 Ruhsat Hizmetleri
 Yapı Ruhsatı Hizmetleri
 İmar Hizmetleri
 İç Denetim
 Linkler
 Maaş Bilgi Sistemi
 İş Sağlığı ve Güvenliği
 webmailsitede Web'de

 

 


Teşkilat > 02 Genel Sekreter

 


Genel Sekreter
   
    Manisa’nın Salihli İlçesinde doğdu. İlk ve orta öğrenimini Kocaeli’nin Gebze İlçesi'nde tamamladı. 2004 yılında Selçuk Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü'nden Yüksek Şeref Öğrencisi olarak mezun oldu.
    28 Şubat 2005 tarihinde Afyonkarahisar Kaymakam Adayı olarak Mülki İdare Amirliği mesleğine intisap etti. Eskişehir İli Han ve İnönü İlçelerinde Kaymakam Vekilliği görevinde bulundu. İngiltere’de Sheffield Üniversitesinde bir yıllık süre ile dil eğitimi alıp idari gezi ve incelemelerde bulundu.  
    Afyonkarahisar İli İhsaniye İlçesi, Kars ili Selim ilçesi ve Sivas İli Divriği İlçesi Kaymakamı olarak görev yapan genel sekreterimiz 31.10.2016 tarihinde Sivas İl Özel İdaresi Genel Sekreteri olarak göreve başlamıştır.  
    Genel Sekreterimiz Mehmet Nebi Kaya aynı zamanda Buruciye A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanlığı, 1. Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Üyeliği, Merkez ilçe Köylere Hizmet Götürme Birliği Başkanlığı, Sıcak Çermik Turizm Altyapı Hizmet Birliği Meclis Üyeliği, Dr. Ahmet Köksal Vakfı Yönetim Kurulu Üyeliği ve KÖYDES Projesi İl Koordinatörlüğü vazifelerini de icra etmektedir.  
    Genel Sekreterimiz evli olup, üç çocuk babasıdır.

Sayfa Başı