Ana Sayfa
 Teşkilat
 İl Genel Meclisi
 Stratejik Plan
 Yatırım Programı
 Faaliyet Raporları
 Sivas 2023
 Performans Programı
 KÖYDES
 İnsan Hakları
 İhaleler
 Doğrudan Temin Duyuru
 Haberler
 Bilgi Edinme
 Kurumsal Mali Durum
 Bütçe
 Sıcak Çermik
 Etik Kurulu
 Ruhsat Hizmetleri
 Yapı Ruhsatı Hizmetleri
 İmar Hizmetleri
 İç Denetim
 Linkler
 Maaş Bilgi Sistemi
 İş Sağlığı ve Güvenliği
 webmailsitede Web'de

 

 


Haberler

 


Futbol Takımımızdaki Gururumuz Deha, Milli Takıma Çağrıldı
Genel Sekreterimiz Mehmet Nebi Kaya, Sivas İl Özel İdarespor’un minik futbolcusu Deha Doğan ile Özel İdarespor’un hocası Ahat Ayvalıoğlu ve genel kaptanı Yavuz Uymaz’ı misafir etti.

13-21 Ağustos tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan ‘Milli Takım Köy Okulu’na çağrılan 12 yaşındaki Deha Doğan, göz dolduran performansı ile Milli Takıma oyuncu seçen antrenörlerden Ahmet İpek’in dikkatini çekti. Sezon boyunca maçları izlenen Deha, başarılı ve dikkat çeken oyunu ile yaşıtlarından bir adım öne çıkarak, Malatya’da düzenlenecek olan ‘Milli Takım Köy Okulu’na çağrıldı. Sivas’tan çağrılan 4 oyuncudan birisi olan Deha, Türkiye genelinden gelen 70 oyuncuyla beraber kampta mücadele edecek.Kazancılar Ortaokulu’nda 7. sınıfa giden Deha, futbol da olduğu kadar derslerinde de başarı gösteriyor. 6. sınıfı 95 not ortalamasıyla tamamlayan Deha Doğan, öğretmenlerinin de takdirini topluyor.

Milli takıma seçildiği için çok heyecanlı olduğunu belirten Deha Doğan, “Futbola 3 yıl önce başladım. Milli takıma seçildiğim için çok mutluyum. Sivas’ı ve İl Özel İdaresi’ni gururla temsil edeceğim. İyi bir Sivasspor taraftarıyım” dedi. Ayrıca Beşiktaş’tan Talisca’nın hayranı olduğunu söyleyen Deha, “İnşallah bir gün Talisca ile görüşüp, onunla futbol oynayabilirim.” şeklinde konuştu.

Genel Sekreterimiz Mehmet Nebi Kaya, Malatya’ya kampa gidecek olan Deha ile bir süre sohbet etti. Deha’nın ahlaklı, başarılı ve arkadaşlarına örnek bir futbolcu olması gerektiğini söyleyen Kaya, Deha’yı ilerde milli takımda oynarken de görmeyi arzu ettiğini söyledi.


Sayfa Başı