Ana Sayfa
 Teşkilat
 İl Genel Meclisi
 Stratejik Plan
 Yatırım Programı
 Faaliyet Raporları
 Sivas 2023
 Performans Programı
 KÖYDES
 İnsan Hakları
 İhaleler
 Doğrudan Temin Duyuru
 Haberler
 Bilgi Edinme
 Kurumsal Mali Durum
 Bütçe
 Sıcak Çermik
 Etik Kurulu
 Ruhsat Hizmetleri
 Yapı Ruhsatı Hizmetleri
 İmar Hizmetleri
 İç Denetim
 Linkler
 Maaş Bilgi Sistemi
 İş Sağlığı ve Güvenliği
 webmailsitede Web'de

 

  


İlimizde Eğitim Yatırımları Hız Kesmeden Sürüyor
Sivas İl Özel İdaresi, 2018 yılı eğitim yatırımlarını yoğun bir şekilde sürdürüyor. Her yıl bütçesinin önemli bir bölümünü eğitim hizmetlerine ayırarak bakım onarım ve yeni yapımlar gerçekleştiren İdaremiz, 2018 yılı yatırım programı dâhilinde ihtiyaç duyulan bölgelere Mili Eğitim Bakanlığı ve İdaremiz bütçesi ile yeni derslikler kazandırıyor.

Bu kapsamda Genel Sekreterimiz Mehmet Nebi Kaya, yapımı devam eden okullardan birisi olan Sivas Merkez Şems-i Sivasî 24 derslikli İmam Hatip Ortaokulu inşaatında incelemelerde bulundu.

 

Genel Sekreterimiz Mehmet Nebi Kaya’nın gerçekleştirdiği inceleme gezisine, Plan Proje Yatırım ve İnşaat Müdürümüz Göksel Yerlikaya, Buruciye AŞ Genel Müdürü Mustafa Altun ve ilgili teknik personeller katıldı.

 

2018 çalışma sezonunun başlaması ile birlikte ilimizin bir şantiye alanına dönüştüğünü ve bundan dolayı çok mutlu olduğunu ifade eden Genel Sekreterimiz Mehmet Nebi Kaya, “Şehirde atılan her adımda İdaremizin emeğinin olduğunu görüyoruz. Sivas İl Özel İdaresi olarak şehrimize değer katmak için çalışıyoruz. Her yeni projede bir öncekinden daha iyisini yapmak için gayret gösteriyoruz. Okulda yürütülen çalışmalardan dolayı Plan Proje Yatırım ve İnşaat Müdürlüğümüze ve Buruciye AŞ çalışanlarına şahsım ve bu hizmetten yararlanacak olan vatandaşlarımız adına teşekkür ediyorum.” dedi.Daha sonra Genel Sekreterimiz Kaya ve beraberindekiler Buruciye AŞ Genel Müdürü Mustafa Altun’dan okulda devam eden inşaat çalışmaları hakkında bilgi aldı ve inşaat alanında incelemelerde bulundu.

Sayfa Başı