Ana Sayfa
 Teşkilat
 İl Genel Meclisi
 Stratejik Plan
 Yatırım Programı
 Faaliyet Raporları
 Sivas 2023
 Performans Programı
 KÖYDES
 İnsan Hakları
 İhaleler
 Doğrudan Temin Duyuru
 Haberler
 Bilgi Edinme
 Kurumsal Mali Durum
 Bütçe
 Sıcak Çermik
 Etik Kurulu
 Ruhsat Hizmetleri
 Yapı Ruhsatı Hizmetleri
 İmar Hizmetleri
 İç Denetim
 Linkler
 Maaş Bilgi Sistemi
 İş Sağlığı ve Güvenliği
 webmailsitede Web'de

 

  


‘Sivas İl Özel İdaresi’ Dergisinin 22. Sayısı Çıktı!

Sivas İl Özel İdaresinin ilimizde yaptığı çalışmaları ve il genel meclisimizin faaliyetlerini kamuoyuna duyurmak amacıyla, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğümüzce hazırlanan Sivas İl Özel İdaresi dergisinin 22. sayısı çıktı.

Sivas İl Özel İdaresi adına imtiyaz sahipliğini Genel Sekreterimiz Mehmet Nebi Kaya’nın yaptığı derginin Yayın Koordinatörlüğünü Genel Sekreter Yardımcımız Alpaslan Ceyhan, Genel Yayın Yönetmenliğini ise Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürümüz İbrahim Uçar üstleniyor.
Sivas İl Özel İdaresinin ulaşımdan spora, eğitimden sağlığa, alt yapıdan üst yapıya, turizmden tarıma, sosyal ve kültürel alanlara kadar tamamladığı hizmetler ve planladığı faaliyetlerin yer aldığı içerikler, fotoğraflarla zenginleştirildi. Bunun yanı sıra İl Genel Meclisinin 2017 yılı boyunca aldığı meclis kararları, ilimiz kırsalında yürütülen komisyon çalışmaları ve meclis üyelerinin katıldığı seminerler ve etkinliklerde derginin içeriğinde yer aldı. 

 

Sivas İl Özel İdare dergisi; bakanlıklar, il valilikleri, Sivaslı bürokratlar, ilimizdeki kamu kurum ve kuruluşları, ilçe kaymakamlıkları, il genel meclisi üyeleri, sivil toplum kuruluşları ve basın kuruluşlarına dağıtılıyor. 

Her yıl düzenli olarak çıkan dergimizin yeni sayısı 348 sayfadan oluşmakta olup, kamuoyunun beğenisine ve bilgisine sunuldu.


Sayfa Başı