Ana Sayfa
 Teşkilat
 İl Genel Meclisi
 Stratejik Plan
 Yatırım Programı
 Faaliyet Raporları
 Sivas 2023
 Performans Programı
 KÖYDES
 İnsan Hakları
 İhaleler
 Doğrudan Temin Duyuru
 Haberler
 Bilgi Edinme
 Kurumsal Mali Durum
 Bütçe
 Sıcak Çermik
 Etik Kurulu
 Ruhsat Hizmetleri
 Yapı Ruhsatı Hizmetleri
 İmar Hizmetleri
 İç Denetim
 Linkler
 Maaş Bilgi Sistemi
 İş Sağlığı ve Güvenliği
 webmailsitede Web'de

 

  


‘Suyu Korumak Hayatı Kurtarmaktır’
Sivas İl Özel İdaresi Genel Sekreterimiz Mehmet Nebi Kaya, Yıldızeli ilçesi Sandal köyünde, Su ve Kanal Hizmetleri Müdürlüğümüz tarafından yürütülen sondaj çalışmasını yerinde inceledi.

İnceleme gezisinde Genel Sekreterimize, Yıldızeli İlçe Kaymakamı Yusuf Cankatar, İlçe Özel İdare Müdürü Necati Doğan, Su ve Kanal Hizmetleri Müdürümüz Sami Dağ ve ilgili teknik personeller eşlik etti.

 

Sandal köy muhtarı tarafından köyde yaşanan su sorunları hakkında bilgi alan Genel Sekreterimiz Kaya, köyün girişinde yaklaşık 40 metre derinlikte bulunan su kaynağının kullanılabilirliğini incelemek üzere gerekli tahlillerin yapılacağını ve uygun olması halinde köy şebekesine bağlanacağını ifade etti. Yürütülen sondaj çalışmalarını yerinde inceleyen ve Su Kanal Hizmetleri Müdürümüz Sami Dağ’dan bilgi alan Genel Sekreterimiz, İdaremiz tarafından köyde hummalı çalışmaların sürdüğünü ve su sorununun en kısa zamanda çözüme kavuşturulacağını ifade etti.

 

Sandal köyündeki incelemelerin ardından Banaz köyünde de bir takım gezi ve incelemelerde bulunan Genel Sekreterimiz ve beraberindekiler, köyde yaşayan vatandaşlarımızla bir araya gelerek bir süre sohbet etti.

 

İnceleme gezisinin ardından Genel Sekreterimiz Mehmet Nebi Kaya, Yıldızeli İlçe Kaymakamı Yusuf Cankatar ile Yıldızeli Kaymakamlığında, ilçede yürütülen çalışmalar hakkında görüşme gerçekleştirdi.

Sayfa Başı