Ana Sayfa
 Teşkilat
 İl Genel Meclisi
 Stratejik Plan
 Yatırım Programı
 Faaliyet Raporları
 Sivas 2023
 Performans Programı
 KÖYDES
 İnsan Hakları
 İhaleler
 Doğrudan Temin Duyuru
 Haberler
 Bilgi Edinme
 Kurumsal Mali Durum
 Bütçe
 Sıcak Çermik
 Etik Kurulu
 Ruhsat Hizmetleri
 Yapı Ruhsatı Hizmetleri
 İmar Hizmetleri
 İç Denetim
 Linkler
 Maaş Bilgi Sistemi
 İş Sağlığı ve Güvenliği
 webmailsitede Web'de

 

  


Kitap Günlerinde Yazarları Kitapseverler Belirleyecek
99. Yılında “4 Eylül Sivas Kültür ve Sanat Şenlikleri” programı içinde, bu yıl da ‘Sivas 7. Kitap Günleri’ etkinliği düzenlenecek. 7 gün sürecek olan etkinlikler, 3 Eylül - 9 Eylül 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Etkinlik, tarihi mekânların bir arada yer aldığı ve adeta açık hava müzesi gibi olan Sivas şehir meydanında; Çifte Minareli Medrese, Şifahiye Medresesi ve Buruciye Medresesinin ortasında bulunan alanda düzenlenecek.

Sivas Valiliği koordinesinde, Sivas İl Özel İdaresi ve Sivas Belediyesince gerçekleştirilen kitap günleri bu yıl da halkın beklentisine kulak verecek ve anketle ilimize davet edilmesi istenilen yazarlar belirlenecek. Sosyal medyada yer alan ‘Sivas 7. Kitap Günleri’ duyurularını paylaşan ve anketlerini dolduran okurlar, birçok kitabında sahibi olacak.

Sivas 7. Kitap Günlerinin çalışmaları kapsamında; kitap, yazı ve fikirleriyle ülkemize önemli katkıları bulunan değerli yazar, şair ve akademisyenler şehrimizde misafir edilerek, kitapseverlere yönelik imza ve söyleşiler düzenlenecek. Sivas İl Özel İdaresi web sitesinde düzenlenen ve sosyal medya hesapları aracılığıyla paylaşılan ankette; ‘Daha Önce Düzenlenen Sivas Kitap Günlerini Takip Ettiniz Mi, Düşünceleriniz Nelerdir?’, ‘Daha Önce Düzenlenen Kitap Günlerine 5 Üzerinden Kaç Puan Verirsiniz?’, ‘Sivas 7. Kitap Günlerinde 'Onur Konuğu' Olarak Kimi Görmek İstersiniz?’ ve ‘Sivas 7. Kitap Günlerinde Hangi Alanda Daha Çok Yazar Görmek İstersiniz?’ şeklinde sorular sorularak halkın talepleri dikkate alınacak. Diğer yandan düzenlenen anketle kitap günlerinde kullanılması istenilen sloganlarda belirlenecek.

Çekilişe katılmak isteyen kitapseverlerin kurumun web sitesi olan www.sivasilozelidaresi.gov.tr, kitap fuarının sitesi olan www.sivaskitapgunleri.com ve İdaremizin sosyal medya hesapları olan www.facebook.com/sivasilozelidare ile www.twitter.com/Sivasilozelidar adresindeki kitap günleriyle ilgili olan paylaşımları kendi hesaplarından duyurması, anketleri de doldurması gerekiyor. Anket, 20 Temmuz 2018 tarihine kadar devam edecek.
Aşağıdaki anketimize katılımlarınızı bekliyoruz.
Sayfa Başı