Ana Sayfa
 Teşkilat
 İl Genel Meclisi
 Stratejik Plan
 Yatırım Programı
 Faaliyet Raporları
 Sivas 2023
 Performans Programı
 KÖYDES
 İnsan Hakları
 İhaleler
 Doğrudan Temin Duyuru
 Haberler
 Bilgi Edinme
 Kurumsal Mali Durum
 Bütçe
 Sıcak Çermik
 Etik Kurulu
 Ruhsat Hizmetleri
 Yapı Ruhsatı Hizmetleri
 İmar Hizmetleri
 İç Denetim
 Linkler
 Maaş Bilgi Sistemi
 İş Sağlığı ve Güvenliği
 webmailsitede Web'de

 

 


Haberler

 


Genel Sekreterimize ‘Fahri Hemşehrilik Beratı’
Sivas İl Özel İdaresi Genel Sekreterimiz Mehmet Nebi Kaya'ya, Altınyayla Belediye Başkanlığı tarafından ‘Fahri Hemşehrilik Beratı’ takdim edildi. 

 

İl Özel İdaresi Genel Sekreteri olarak yaptığı çalışmalarla Altınyayla ilçe halkının takdirine mazhar olan Genel Sekreterimiz Mehmet Nebi Kaya, Altınyayla Belediyesi'nin aldığı meclis kararıyla ‘Fahri Hemşehrilik Beratı’na layık görüldü.  

 

Altınyayla Belediye Başkanı Necmettin Mermer, İl Genel Meclisi Üyesi Şerafettin Çoban, belediye meclis üyeleri, STK temsilcileri ve muhtarların yer aldığı Altınyayla heyeti, Sivas İl Özel İdaresi Genel Sekreterimiz Mehmet Nebi Kaya ile bir araya geldi.İlçe Belediye Başkanı Necmettin Mermer, Sivas İl Özel İdaresinin kırsal alanda yürüttüğü hizmetlerden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Altınyayla halkı adına ilçemize yaptığınız hizmetlerden dolayı çok teşekkür ediyoruz. Genel Sekreterimiz Sayın Mehmet Nebi Kaya'nın fahri hemşehrimiz olmasından dolayı her zaman gurur duyacağız." diye konuştu.

Genel Sekreterimiz Mehmet Nebi Kaya ise; 'Fahri Hemşehrilik Beratı'nı almaktan dolayı büyük şeref duyduğunu belirterek, bu gururu yaşattıkları için Altınyayla Belediye Başkanına, Meclis Üyelerine ve heyete teşekkür etti.
Sayfa Başı