Ana Sayfa
 Teşkilat
 İl Genel Meclisi
 Stratejik Plan
 Yatırım Programı
 Faaliyet Raporları
 Sivas 2023
 Performans Programı
 KÖYDES
 İnsan Hakları
 İhaleler
 Doğrudan Temin Duyuru
 Haberler
 Bilgi Edinme
 Kurumsal Mali Durum
 Bütçe
 Sıcak Çermik
 Etik Kurulu
 Ruhsat Hizmetleri
 Yapı Ruhsatı Hizmetleri
 İmar Hizmetleri
 İç Denetim
 Linkler
 Maaş Bilgi Sistemi
 İş Sağlığı ve Güvenliği
 webmailsitede Web'de

 

  


Meclis, Şubat Ayı Toplantılarını Tamamladı
Sivas İl Genel Meclisi Şubat ayı toplantıları tamamlandı. Hafta boyunca devam eden toplantılar, meclis başkanımız Sedat Özata ve birinci başkan vekilimiz Ferhat Ünsal başkanlığında gerçekleştirildi.Beş gün süren oturumlarda gündem maddeleri, meclis üyeleri tarafından görüşüldü. Meclis divan kâtipleri Ziyaeddin Mat ve Ali Yaman tarafından Ocak ayı meclis karar özetlerinin okunmasıyla başlayan toplantılarda; Meclis gündeminde yer alan konular tek tek görüşülerek karara bağlandı. 

Orta Anadolu Kalkınma Ajansı (ORAN) tarafından yürütülen Cazibe Merkezlerini Destekleme Programı kapsamında İdaremiz adına “Şehir ve Sanayi Mektebi Müzesi Projesi” başlıklı proje başvurusunda bulunulmasına, kabulü halinde uygulanmasına ve eşi finansman katkısının karşılanmasına karar verildi.

İl Özel İdaresine tahsisli olan Tarihi Jandarma Binasının restorasyon işi ile Sivas Jandarma Komutanlığı kışlasına 1 adet lojman yapımı kararlaştırıldı. Diğer yandan, Sivas İl Özel İdaresine ait misafirhane ve sıcak çermik mevkiindeki sosyal tesislerin 2019 yılı konaklama bedeli ile termal evlerin tahsis süresi belirlendi. 


Şubat ayı meclis toplantıları, meclis üyelerinin dilek ve temennileri ile sona erdi.
Sayfa Başı