Sivas İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği Web Sitesi http://www.sivasilozelidaresi.gov.tr
Bu dokman [ ] adresinden alnmtr.

‘Sivas İl Özel İdaresi’ Dergisinin 22. Sayısı Çıktı!
15-05-2018

Sivas İl Özel İdaresinin ilimizde yaptığı çalışmaları ve il genel meclisimizin faaliyetlerini kamuoyuna duyurmak amacıyla, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğümüzce hazırlanan Sivas İl Özel İdaresi dergisinin 22. sayısı çıktı.

Sivas İl Özel İdaresi adına imtiyaz sahipliğini Genel Sekreterimiz Mehmet Nebi Kaya’nın yaptığı derginin Yayın Koordinatörlüğünü Genel Sekreter Yardımcımız Alpaslan Ceyhan, Genel Yayın Yönetmenliğini ise Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürümüz İbrahim Uçar üstleniyor.
Sivas İl Özel İdaresinin ulaşımdan spora, eğitimden sağlığa, alt yapıdan üst yapıya, turizmden tarıma, sosyal ve kültürel alanlara kadar tamamladığı hizmetler ve planladığı faaliyetlerin yer aldığı içerikler, fotoğraflarla zenginleştirildi. Bunun yanı sıra İl Genel Meclisinin 2017 yılı boyunca aldığı meclis kararları, ilimiz kırsalında yürütülen komisyon çalışmaları ve meclis üyelerinin katıldığı seminerler ve etkinliklerde derginin içeriğinde yer aldı. 

 

Sivas İl Özel İdare dergisi; bakanlıklar, il valilikleri, Sivaslı bürokratlar, ilimizdeki kamu kurum ve kuruluşları, ilçe kaymakamlıkları, il genel meclisi üyeleri, sivil toplum kuruluşları ve basın kuruluşlarına dağıtılıyor. 

Her yıl düzenli olarak çıkan dergimizin yeni sayısı 348 sayfadan oluşmakta olup, kamuoyunun beğenisine ve bilgisine sunuldu.

 

© 2018 Sivas İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği  [ ]