Sivas İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği Web Sitesi http://www.sivasilozelidaresi.gov.tr
Bu dokman [ ] adresinden alnmtr.

Genel Sekreterimizden Birim Ziyaretleri
13-12-2018


 

Sivas İl Özel İdaresi Genel Sekreterimiz Mehmet Nebi Kaya, il özel idaresi ek binada bulunan Makine İkmal Bakım ve Onarım Müdürlüğünde incelemelerde bulunarak, kurum personellerimiz ile bir araya geldi. 

 

İncelemeler sırasında Genel Sekreter Yardımcım Mevlut Soysal, Makine İkmal Bakım ve Onarım Müdürümüz Sami Tokmak, Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürümüz İsmail Güner ve Yol-İş 2 nolu Şube Başkanı Eyüp Baran ve Birim Müdürleri eşlik etti.  Makine İkmal Bakım ve Onarım Müdürümüz Sami Tokmak atölye içerisinde bakımı devam eden araçlar hakkında Genel Sekreterimiz Mehmet Nebi Kaya’ya bilgi vererek sahada çalışan araçların periyodik bakımlarının atölye personeli tarafından ivedi bir şekilde yapılarak hazır hale getirildiği bilgisini aktardı.İncelemelerin ardından çalışanlarla bir süre sohbet eden Genel Sekreterimiz Kaya Yol Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğüne geçerek burada çalışan personeller ile bir araya geldi.

 

Genel Sekreterimiz Kaya; yol ve ulaşım hizmetlerinin yıl içerisinde yaptığı çalışmalara değindi. Yaklaşmakta olan kış sezonunda saha personelinin özveri ve sorumluluk bilinci içerisinde olacağını vurguladı. Sivas İl Özel İdaresi’nin çalışmalara ara vermeden devam edeceğini, sahip olduğu tecrübe ile önüne çıkabilecek engelleri kolayca aşabileceğini, bu güne kadar gösterdiği başarıların, bundan sonraki çalışmaların bir yansıması niteliğinde olduğunu belirtti.


 

© 2018 Sivas İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği  [ ]